Přihlášení
Ztratili jste heslo?

ama Czech s.r.o.  +420 498 100 050, +420 739 452 092 info@ama-zahrada.cz

Nízké ceny

ama Czech s.r.o. se soustředí na kvalitní výrobky v naprosté většině případů vyráběné v Evropě. Evropská kvalita a záruka jsou pro nás předností před příliš nízkými cenami z Asie. Na druhou stranu pro naše zákazníky hledáme výrobky dostupné a přijatelné.

V sortimentu ama Czech s.r.o. tak najdete výrobky od mateřské firmy AMA SpA, které jsou vyráběné v Itálii. Dále nabízíme výrobky dalších Italských partnerů. Snažíme se vždy najít výrobek za rozumnou cenu, avšak při zachování kvality a zaručení dlouhé životnosti výrobku.

V našem sortimentu najdete i značky Německé výroby, jako například Limpar jehož výrobky jsou nesrovnatelně lepší než jakékoli podobné výrobky jiných výrobců a to vše při zachování nejnižší ceny mezi evropskými výrobci.

Dalším velice vydařeným příkladem mohou být robotické sekačky Robomow od Izraelského výrobce Friendlyrobotics. Jedná se jednoznačně o nejkvalitnější výrobky ve své třídě. Jejich cena je však nižší než u podobných výrobků na srovnatelné technické úrovni.

Vedle ceny je pro nás velmi důležitá i kvalita. Pečlivě sledujeme naše dodavatele a výrobky sami testujeme. Vyžadujeme také pečlivé testování u našich dodavatelů. Hlídáme, aby všechny výrobky splňovali veškeré certifikace vyžadované v evropské unii a v ČR.

 

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

ama Czech s.r.o.
Batňovice 269
542 32, Úpice

Telefon: +420 498 100 050
Mobil: +420 739 452 092
Fax: +420 498 100 051
E-mail: info@ama-zahrada.cz
Web: www.ama-zahrada.cz

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.