Přihlášení
Ztratili jste heslo?

ama Czech s.r.o.  +420 498 100 050, +420 739 452 092 info@ama-zahrada.cz

Katalogy

Široká nabídka strojů, vybavení, náhradních dílů a pracovního oblečení, která uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Kvalita skloubená s precizním provedením a nadčasovým designem dělá z výrobků firmy A.M.A. leadery nejen na všech evropských trzích, ale i na dalších světových kontinentech. Tradice ve výrobě a prodeji náhradních dílů a v záručním i pozáručním servisu je v případě firmy ama Czech samozřejmostí.

Zahradní technika

Prodáváme zahradní techniku vyráběnou naší mateřskou firmou AMA SpA se sídlem v Itálii. Pro výrobu naší zahradní techniky platí několik zásadních pravidel pro zachování té nejlepší kvality za příznivou cenu dostupnou pro každého zákazníka. Naše zahradní technika je konstruována těmi nejlepšími odborníky na podobné aplikace. Veškeré technika je podrobně testována a následně certifikována v Evropských testovacích institutech. Komponenty používané k montáži pochází ze dvou směrů: z vlastní výroby od výrobců spadajících do AMA Group a od světových výrobců té největší kvality jako například Briggs&Stratton, Honda, Kawasaki, Valbro …….atd. Výběr komponentů a dodavatelů prochází přísným procesem za účelem dosažení toho nejlepšího výsledku. V naší nabídce najdete kompletní sortiment pro zahradu vhodných k údržbě trávníku, živých plotů, řezání dřeva, likvidace zahradního odpadu a pro mnoho dalších aplikací.

Vybavení do díly

Vybavení do dílny - nářadí, maznice, čerpací stanice a mnoho dalšího

Náhradní díly a příslušenství pro zahradní techniku

Náhradní díly a příslušenství pro křovinořezy, řetězové pily, sekačky, zahradní traktory a motory na tyto aplikace.

Náhradní díly pro zemědělskou techniku

Firma ama Czech s.r.o. zastupuje svou mateřskou firmu AMA SpA v prodeji náhradních dílů na zemědělskou techniku. V nabídce máme kompletní sortiment našeho zahraničního partnera. Naše díly nabízíme do tradiční sítě prodejců náhradních dílů, ale také je nabízíme výrobcům zemědělské techniky a příslušenství k ní.

Technické tabulky

Technické tabulky k sekcím výrobků z našeho webu.

 

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

ama Czech s.r.o.
Batňovice 269
542 32, Úpice

Telefon: +420 498 100 050
Mobil: +420 739 452 092
Fax: +420 498 100 051
E-mail: info@ama-zahrada.cz
Web: www.ama-zahrada.cz

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.