Přihlášení
Ztratili jste heslo?

ama Czech s.r.o.  +420 498 100 050, +420 739 452 092 info@ama-zahrada.cz

Informace o dopravě a platbě

Doprava:

Pro dopravu zboží používáme služby PPL (více na www.ppl.cz).

Doručení balíku:

řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
hmotnost balíku není omezena
zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele

Převzetí a reklamace:

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody. Zásilku nepřebírejte v případě, že je zřetelně poškozen obsah zásilky. V takovém případě nás kontaktujte, abychom dohodli zaslání nového zboží. V takovém případě budeme řešit reklamaci s dopravcem sami.
Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 2 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Komunikace s PPL:
pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky. V případě potřeby Vám jej rádi sdělíme. S tímto číslem je možné na internetových stránkách dopravce sledovat aktuální pozici zásilky.

Cena přepravy:
Cena přepravy pro zboží na dobírku je 130,- Kč. Při platbě předem je cena přepravy 100,- Kč Při nákupu zboží v ceně nad 4000,- Kč je doprava zdarma, pokud není uvedeno jinak. Při nákupu zboží v ceně nad 50 000, - Kč bude dohodnut individuální postup.

Doprava na Slovensko je řešena individuálně.

Osobní odběr zboží:
Zboží je možno shlédnout a osobně si jej odebrat na adrese:
ama Czech s.r.o.
Batňovice 269
542 32 Úpice
Tel. 498 100 050

Před návštěvou naší prodejny se prosím telefonicky informujte na čísle 498 100 050, jestli je požadované zboží na prodejně, případně si dohodněte s personálem termín, kdy pro Vás toto zboží bude k dispozici.

 

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

ama Czech s.r.o.
Batňovice 269
542 32, Úpice

Telefon: +420 498 100 050
Mobil: +420 739 452 092
Fax: +420 498 100 051
E-mail: info@ama-zahrada.cz
Web: www.ama-zahrada.cz

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.