Volná místa

ama Czech s.r.o. hledá nové pracovníky na místo:

Obchodník s náhradními díly na zemědělskou, stavební a zahradní techniku

Místo výkonu:

1. Jižní a Západní Čechy
2. Morava

Náplň práce:

  • aktivní obchodní činnost v rámci svěřeného regionu
  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme:

  • technické vzdělání výhodou
  • zkušenosti se zemědělskou nebo stavební technikou výhodou
  • zkušenosti v pozici obchodního zástupce výhodou
  • znalost práce na PC
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí
  • možnost růstu v rámci firmy
  • dobré platové ohodnocení
  • auto, notebook, telefon i k soukromému použití
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu: ales.chrobok@ama-zahrada.cz, nebo volejte 498 100 050

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracování osobních údajů za účelem výběrového řízení na výše uvedené pozice. Vaše osobní údaje si ponecháme pouze po dobu výběrového řízení. Pokud nebudete na danou pozici vybráni, tak Vaše osobní údaje okamžitě zničíme. Vaše osobní údaje neposkytneme žádné třetí straně. Po dobu výběrového řízení můžete kdykoli požádat o likvidaci, vrácení či změnu Vašich osobních údajů. Více o Vašich právech a zpracování osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.

Přihlášen: Nejste přihlášeni!
Nákupní košík
  • Váš nákupní košík je prázdný.

Košík je prázdný

Zasílání novinek

Žádná sleva Vám již neunikne!

Vše o nákupu

Proč ama zahrada?